EGO SLOVAKIA s.r.o.

O nás

Základy našej firmy siahajú až do roku 1991. Vtedy ako EGO obchodná firma, ktorej vlastníkom je Ing. Ján Séra, začala s maloobchodným a veľkoobchodným predajom. Základným predajným artiklom boli medziokenné a interiérové žalúzie ponúkané v širokej škále farieb a vlastná výroba vonkajších plastových roliet. Neustále silnejúca konkurencia si v roku 1995 vyžiadala razantné zmeny týkajúce sa transformácie firmy z obchodnej na výrobno-obchodnú.

Z hľadiska organizácie činnosti sa ukázalo operatívnejšie oddeliť veľkoobchodnú činnosť od maloobchodnej. Preto v roku 1996 prešla výrobná a veľkoobchodná činnosť na spoločnosť EGO SLOVAKIA a obchodná firma EGO Košice sa i naďalej venovala maloobchodnému predaju.

Výrobný sortiment spoločnosti sa postupne rozširoval a v súčasnosti zahŕňa rôzne typy hliníkových a vertikálnych žalúzií, vonkajších plastových roliet, protihmyzových sieťok, lamelových dverí a textilných roliet. V roku 1998 bola spustená aj výroba vstavaných šatníkov. Rok 2013 znamenal pre nás rozšírenie nášho sortimentu - okrem tieniacej techniky a nábytku na mieru sme začali s predajom podlahových krytín (koberce, PVC, laminátové, vinylové, drevené, kompozitné a korkové podlahy).

Naša spoločnosť zamestnáva 40 stálych zamestnancov a 20-25 sezónnych pracovníkov. Počas svojho dlhoročného pôsobenia na trhu si firma vybudovala celoslovenskú odberateľskú sieť a rozsiahle dodávateľsko-odberateľské vzťahy so spoločnosťami v celej Európe.

Od roku 2007 sídlime vo vlastných administratívnych a výrobných priestoroch. Rozsiahlosť nehnuteľnosti firme umožnila ešte viac zefektívniť výrobu a ponúkané služby na jednom mieste. Zároveň zabezpečuje aj iným obchodným partnerom, blízkych v odvetví, poskytnúť svoje služby pod jednou strechou.

Cieľom našej spoločnosti je poskytnúť klientovi, či už veľkoobchodným predajcom alebo individuálnemu zákazníkovi, čo najširší sortiment výrobkov a služieb, čo najprofesionálnejší servis a zabezpečiť im tak celkovú spokojnosť.

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas